Експерти протестували гамбургери і здивувалися

Експерти протестували гамбургери і здивувалися ...У традиційних яловичих котлетах виявилася свинина і навіть конина. На щастя, повідомлень про м’ясо гризунів не надходило.

Агентство безпеки харчових продуктів Ірландії (FSAI) постійно стежить за якістю продуктів харчування на ринку, щоб гарантувати якість і безпеку продукції, а також дотримання відповідного законодавства виробниками. У рамках чергового моніторингу, була проведена невелика перевірка з розслідування автентичності м’ясних продуктів. Ревізори використовували метод полімеразної ланцюгової реакції для встановлення автентичності м’яса тварин, які були заявлені в м’ясних продуктах. Співробітники FSAI вивчили продукти на наявність ДНК великої рогатої худоби, свиней та коней в ковбасі, яловичині і яловичих котлетах. Всі зразки були взяті з найбільших роздрібних торгових точок.

Що ж вони знайшли? З 27 яловичих котлет в гамбургерах 23 (85%) дали позитивний результат на свинину і 10 (37%) містили конину. В одному з гамбургерів виявилося аж 29% конини від загального вмісту м’яса. З 31 продуктів, заявлених як яловичі, 21 (68%) включали свинину, правда, жоден не дав позитивний результат на конину. З 19 ковбас тільки 10 дали позитивний результат на яловичину, а всі містили також свинину, але жоден не мав жодних слідів конини.

Експерти FSAI припускають, що частково обман споживачів міг бути ненавмисним: «нелегітимні» види м’яса потрапили в продукти за рахунок переробки різних видів тварин на одному і тому ж заводі.

Источник: “http://ilife-news.com/1425-eksperti-protestuvali-gamburgeri-zdivuvalisya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя