У «Слузі народу» назвали найважчі для себе мажоритарні округи

<div class="alt">Олександр Корнієнко прямує коридорами штабу партії</div><div></div><p> Об этом сообщает <a href=4post.in.ua со ссылкой на СМИ.

">
Олександр Корнієнко прямує коридорами штабу партії
Фото: Станіслав Груздєв, Главком


Олександр Корнієнко наголосив, що стара система чинить спротив в кращих традиціях 2012 рокуКерівник штабу «Слуги народу» Олександр Корнієнко назвав найважчі для себе мажоритарні округи. Про них він розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому».


«Наші кандидати перемагають на одіозних округах – це можна і щодо Олександра Куницького казати (кандидату від «Слуги народу» на 169-му окрузі протистоїть одіозний нардеп від БПП Олександр Грановський – «Главком»), і щодо Олександра Дубінського на окрузі, де йде Ігор Кононенко», — розказав Корнієнко.


Він наголосив, що стара система чинить спротив в кращих традиціях 2012 року.


«Там, де Саша Скічко – важкий округ в Черкаській області (№197), б’ється Сергій Сівохо проти Бориса Колесникова в Донецькій області (№ 49), В Одеській області серйозна боротьба – там, де Руслан Плохой (№ 142), навіть в нашому благодатному Кривому Розі (№ 32) є проблеми. В Херсоні нашим людям машину підпалили, на Хмельниччині Олексію Жмеренецькому (№190) погрожували вбивством, якщо він не зніме свою кандидатуру», — розказав керівник штабу «Слуги народу».


Як повідомлялось, по 94-му округу, де балотуються Олександр Дубінський та Ігор Кононенко, чверть кандидатів можна вважати технічними. Там п’ять кандидатів від організацій під назвою «Слуга народу», троє Дубинських і четверо Кононенків.


Нагадаємо, згідно з останнім соцопитуванням Центра ім. О. Разумкова, за «Слугу народу» готові проголосувати 41,5% опитаних. Це дає їм близько 120 місць в наступному парламенті тільки за партійними списками. Ще 199 мандатів отримають мажоритарники.


Читайте також: Голова штабу «Слуги народу» Олександр Корнієнко: Ми б хотіли почати роботу нової Верховної Ради вже влітку

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-sluzi-narodu-nazvali-nayvazhchi-dlya-sebe-mazhoritarni-okrugi-610586.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя