Московський патріархат намагався за допомогою сльозогінного газу відбити у ПЦУ храм на Буковині


1 листопада 2019 року в селах Стара Жадова та Михальча Сторожинецького району Чернівецької області представники різних релігійних громад вирішували питання подальшого користування культовими спорудами. Не обійшлося й без конфліктів

Зокрема, у селі Старій Жадовій представники релігійних громад УПЦ Московського патріархату та Православної церкви України домовилися провести перемовини й вирішити спірне питання. Віряни покинули територію церкви, передає Еспресо.TV з посиланням на газету Молодий буковинець. Об этом сообщает novostinovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Для забезпечення порядку поблизу культової споруди чергувала група реагування патрульної поліції.

При цьому в Михальчі для забезпечення правопорядку було залучено додаткові сили. Всі події фіксувала група документування Нацполіції.

Читайте також: Найбільші православні святині України, які захопив Московський патріархат

Правоохоронці відмежували представників різних релігійних громад, а поліцейські групи превентивної комунікації постійно співпрацювали з громадянами. Присутнім роз’яснено відповідальність за порушення публічного порядку.

Водночас, журналістка Галина Єреміца з порталу Чернівці.online опублікувала відео, на якому група людей намагалася проникнути у церкву під час служби. Як зазначається, вони розпилила сльозогінний газ.

За словами журналістки, священики ПЦУ та віряни Храму Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ села Михальча проводили вечірнє богослужіння. О 21.30 група прихильників Московського патріархату спробувала зірвати службу за допомогою сльозогінного газу.

Окрім того, ці особи перешкоджали здійснювати їй свою професійну журналістську діяльність, про що нею складена відповідна заява.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/03/moskovskyy_patriarkhat_namagavsya_za_dopomogoyu_sozoginnogo_gazu_vidbyty_u_pcu_khram_na_bukovyni”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя